fbpx
6.8 C
Skopje

Елена “Живот со стил” се обиде да ја копира Северина (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Хрватската пејачка Северина важи за една од најдобро облечените на музичката сцена во регионот.

Каде и како и да се појави, таа привлекува внимание, а секој нејзин моден избор следниот ден е причина за коментар во медиумите и на социјалните мрежи.

Пред околу една недела таа беше во Ница, а таму се појави во впечатлива розова тоалета со висок шлиц споена со сребрена нијанса на сандали.

Неколку дена подоцна во сличен фустан и сандали се ојави и нашата водителка Елена Стефановска, па самата направи споредба меѓу нејзиниот и изгледот на Северина.

 

Кој фустан повеќе ви се допаѓа?

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -