fbpx
21.8 C
Skopje

Еве како изгледа мајката на најатрактивната Македонка на социјалните мрежи

АКТУЕЛНО

Таа важи за една од најатрактивните Македонки на Инстаграм

Речиси да нема човек, без разлика дали се работи за машко или женско што не врти глава по атрактивната струмичанка Љупка Митрова која има преку 100 илјади следбеници на Инстаграм.

А тоа дека за нејзината убавина виновна е генетиката и дека крушата под круша паѓа можеме да се увериме и од следната фотографија на која се гледа мајката на оваа згодна девојка.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -