fbpx
6.8 C
Skopje

Еве со кого Мира Шкориќ го фати вереникот во прељуба

АКТУЕЛНО

Како што изјавила за српските медиуми, Мира Шкориќ сакала да го изненади својот свршеник – инаку германски бизнисмен, па ненајавена влетала во неговиот стан во Берлин.

Но кога влегла внатре, ја чекал вистински шок. Пејачката не можела да им поверува на сопствените очи кога вереникот го нашла во кревет со маж.

Го фатив мојот свршеник во кревет со маж. Да имав пиштол, би ги убила обајцата. Никогаш не сум доживеал таков срам и понижување. Нема да можам да ја избришам оваа слика од мојата глава до додека сум жива. Бев многу повредена, ја изгубив вербата во љубовта и во луѓето воопшто“ – изјавила Шкориќ.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -