fbpx
4.8 C
Skopje

Фановите ќе се разочараат: Познатиот Бали Бег се повлекува од глумата поради проблеми

АКТУЕЛНО

Турскиот актер Бурак Озчивит, кој на јавноста и стана познат по улогата на Бали-бег, го поминува најтешкиот период во животот.

Имено, тој пати од депресија поради која дури и одлучил да се повлече од јавноста на некое време. Бали-бег го погодиле деловните неуспеси, но најмногу болеста на еден член од семејството.

„Се чувствувам депресивно. Ми треба одмор и секако во брзо време нема да ме гледате на екраните“ – изјавил актерот за тамошните медиуми. Моментално најголемата поддршка ја добива од својата сопруга и колешка Фахрије Евџен, со која се венчаше изминатата година.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -