fbpx
2 C
Skopje

Фејсбук статус предизвика еуфорија: Девојки изгледате како парче месо во витрина

АКТУЕЛНО

Маж од Белград кој на Фејсбук се преставува како Капитано, предизвика еуфорија во целиот регион и со само еден статус ги засрами многу девојки на денешницата и им објасни како функционира машкиот мозок кога ќе погледне полуголо тело на друштвените мрежи.

Едноставно тој го искажа мислењето на речиси сите мажи и машки личности кои користат социјални мрежи, но немаат смелост и храброст истото да го споделат.

Жените пак не се согласуваат со ваквото размислување и веруваат дека сето тоа е иницирано од некои лични проблеми,

Еве го неговиот статус:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -