fbpx
21.8 C
Skopje

Фолкерката Сања Барбика во Охрид му се залепи на Аца Лукас (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Не само што пее фолк музика, пејачката Сања Барбика милува да си ја гали душата и кога ја слуша, па редовно ги посетува настапите на српските колеги, што на наш терен, што на нивни.

Деновиве присуствуваше на настпот на српскиот турбо-фолк пејач Аца Лукас каде заедно со пријателка се веселеа до раните утрински часови.

Секако, вечерта не помина без да се обележи со една фотографија за спомен со Лукас која Барби ја објави на својот Инстаграм профил.

Застаната до него со раката преку раме, нашата пејачка широко насмеана ја овековечи вечерта со познатиот српски колега.

View this post on Instagram

@aleksandar_vuksanovic_official

A post shared by CINCEVA SANJA OFFICIAL (@sanjacincevaa) on

Дали сотанало само на фотографија или размениле и лаф муабет, знае најдобро самата.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -