fbpx
21.8 C
Skopje

Фото: Ако сте син на Лепа Брена би можеле да си купите автомобил од 250 илјади евра, еве каков

АКТУЕЛНО

Пред неколку дена, синот на Лепа Брена заедно со неколку другари посетил неколку салони за автомобили, а најмногу се задржал во салонот за Порше каде што автомобилите се поскапи од 250 000 евра.

Автомобилот кој го гледал најмладиот Живојиновиќ во зависност од опремата може да кошта и 400 000 евра.

„Девојките ме сакаат поради моите автомобили, но сакам да ги известам дека јас не сакам спонзоруши. Може да се дружам со нив, но не и да се мувам со нив. Порано луѓето забележуваа што сум син на Брена и Боба, не знам што имаат тие од тоа“, во една прилика изјави Виктор.

Фото

„Добрите автомобили ги сакам поради себе. Често одам на патувања, важно ми е да имам удобен автомобил“, изјави синот на Брена.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -