fbpx
15 C
Skopje

Фото: Била облечена сосема нормално, но цел град и се смеел зад грб бидејќи на себе го имала ова

АКТУЕЛНО

Овие жени не можеле да останат незабележани во градот во кој шетале токму поради нивниот чуден стајлинг.

Луѓето зад грб им се смееле. Погледнете ги фотографиите и ќе ви стане јасно:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -