fbpx
13.8 C
Skopje

(ФОТО) Душко скршен се збогуваше од својот татко – Карлеуша без шминка не се двоеше од него

АКТУЕЛНО

Цело село дојде на погребот на Милорад. Луѓето го сакаа бидејќи беше чесен и добар човек и сите сакаа да го испратат во вечното почивалиште. Душко на почетокот се држеше некако, прегрнувајќи ги мајката и сестрата.

Но кога ја виде Јелена, која дојде подоцна, се растажи. Со Јелена дојдоа и нејзината мајка Дивна и тетка и Даниела. Цело време се нудеа да помогнат. Но мене ме одушеви Јелена која не се одвојуваше од мажот.

Беше природна ненашминкана, не беше воопшто нападна. Нивните ќерки Ника и Атина не беа, но тие се многу мали, тоа би било премногу за нив, открива изворот.

Извор: Ексклузив.мк

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -