fbpx
5 C
Skopje

(ФОТО) Едвај се движи, а вака седи – Таа го има најголемиот задник на светот

АКТУЕЛНО

Нејзиното име е Рандалин, а својата популарност ја стекнала благодарејќи на својот огромен задник со обем 175 сантиметри. Дали е тоа премногу? Проценете сами по фотографиите:

Едноставно, некои работи не се нормални, една од нив е овој изглед. Навистина чудно и неверојатно.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -