fbpx
2.8 C
Skopje

(ФОТО) Како риба е, ич не и се познава мешето: Александра и Филип објавија фотки од Јамајка

АКТУЕЛНО

Три месеци открко направија гламурозна свадба, Алексанра иФилип Живојиновиќ повторно објавија заедничка фотогрфија од Јамајка на која и двајцата позираат разголени во костими за капење.

Популарната пејачка е бремена, но се уште е рано да се види трудничкото стомаче. Сега позираше во розов костим и шапка во истата нојанса, додека пак Филип совршено и парира со својата совршена фигура кој фотографијата ја опиша како „Една љубов“.

Инаку, Филип редовно го полни проофилот со фотографии и не крие колку е заљубен во својата сопруга која ќе му роди син.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -