fbpx
5 C
Skopje

ФОТО: Личат на обичен пар но се се освен тоа – погледнете каква тајна кријат

АКТУЕЛНО

Џејми Охерили цел живот знаела дека е заробена во погрешно тело. Знаела дека во нејзиното тело на момче, се крие девојче. На 14 години признала дека е геј.

Моментално живе во Даблин, а пред три години го запознала Хари Метју кој бил роден како женско, а исто така го сменил полот.

Погледнете го парот кој иако изгледа вообичаено, е се освен тоа.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -