fbpx
1 C
Skopje

(ФОТО) Лила Филиповска навредена од наслов на портал реагираше на социјалните мрежи

АКТУЕЛНО

Мицкоски се огласи за тоа дали со сопругата имаат бугарски пасоши

Фејсбук статус на Христијан Мицкоски И јас, и мојата сопруга имаме единствено македонски пасош. И ќе продолжам да се борам за македонските национални интереси. Колку повеќе...

Спасовски до Јанушев: Нема никаков договор со Мијалков

Aпсолутно тезите што сега се покренуваат дека некој нешто договарал со некого за одреден случај, мислам дека се демантираат една по друга или се...

Захариева доби прашање дали е можно под притисок да го тргнат ветото: Еве што одговори

Министерката за надворешни работи на Бугарија Захариева во утринско интервју на БТВ, на новинарското прашање може ли под притисок од Европската Унија Софија да...

Битиќи на средба со угостителите: Јас сум еден од тие што потешко го помина вирусот, здравјето е најважно

Угостителите и организаторите на свадби денеска одржаа протест пред Владата, барајќи нови протоколи што ќе им овозможат да продолжат со организирање на прослави и...

Нема сомнеж дека ТВ водителката Лила Филиповска е една од највлијателните личности од јавната сцена кај нас. Без оглед на возраста или полот, луѓето едноставно ја обожаваат нејзината појава, харизма, талент…

Префинета дама која остана константна во работата, а дополнително ја зголеми својата популарност и како инфлуенсер на социјалните мрежи. Лила тешко кој може да ја симне од врвот на популарноста, па дури и не кога се пишуваат, слушаат, шпекулираат нејасни или неубави приказни за неа…

Што би рекол еден нејзин колега, „Секоја реклама е добра реклама“, па така и во нејзиниот случај. Имено, таа деновиве од летото е доста активна, што на море, што на шопинг, на разубавување, дружба со пријателите и секако објавување нови фотографии на својот Фејсбук и Инстаграм.

Неодамна меѓу нејзините понови објави се најде фотографија каде можевме да ја видиме со цигара во раката, дали само за позирање или станала порочна по тоа прашање, не знаеме. Но, она за кое таа се изнаенади беше насловот кој го сретна во еден медиум, а гласеше: „ Лила се опушта со пушење“, кој во случајов ја изненади, двосмисленоста или пак тоа што се обрана внимание на тој момент?

Сепак, Лила е Лила, „зад добра риба, силни бранови се креваат“!

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Убави цифри: Koлky можете да заработите во Чвајцарија како фризер, столар, возач

Убави цифри: Колку можете да заработите во Швајцарија како фризер, столар, возач… Кантонот на Цирих неодамна објави водич за плата од кој може да се...

Мицкоски се огласи за тоа дали со сопругата имаат бугарски пасоши

Фејсбук статус на Христијан Мицкоски И јас, и мојата сопруга имаме единствено македонски пасош. И ќе продолжам да се борам за македонските национални интереси. Колку повеќе...

Поучна приказна за Човекот, Бог и празниот куфер која ќе ви го смени животот

Си поминал некој човек. Во еден момент забележал како му се приближува Бог, кој со себе носел куфер. И Бог рекол: „Сине, време е...

Спасовски до Јанушев: Нема никаков договор со Мијалков

Aпсолутно тезите што сега се покренуваат дека некој нешто договарал со некого за одреден случај, мислам дека се демантираат една по друга или се...

Сабриоски до Маричиќ: Плачевте, кукавте, навидум се боревте за нели функционалност на државата се додека не стигнавте на кожната столица

Господине Бојан Маричиќ, министер за правда, не е мое да судам, ниту тоа ќе го направам - ќе ви пресуди перцепцијата на граѓаните за...
- Advertisement -