fbpx
20.8 C
Skopje

Фото: Мицкоски на кафе-дружба со младите од Велес

АКТУЕЛНО

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по денешниот протест во градот на Гемиџиите, оствари кафе- дружба со младите велешани.

 

Фото

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -