fbpx
6 C
Skopje

ФОТО: ММА борец брутално претепа порно ѕвезда, обвинет е за обид за убиство

АКТУЕЛНО

Мицкоски се огласи за тоа дали со сопругата имаат бугарски пасоши

Фејсбук статус на Христијан Мицкоски И јас, и мојата сопруга имаме единствено македонски пасош. И ќе продолжам да се борам за македонските национални интереси. Колку повеќе...

Спасовски до Јанушев: Нема никаков договор со Мијалков

Aпсолутно тезите што сега се покренуваат дека некој нешто договарал со некого за одреден случај, мислам дека се демантираат една по друга или се...

Захариева доби прашање дали е можно под притисок да го тргнат ветото: Еве што одговори

Министерката за надворешни работи на Бугарија Захариева во утринско интервју на БТВ, на новинарското прашање може ли под притисок од Европската Унија Софија да...

Битиќи на средба со угостителите: Јас сум еден од тие што потешко го помина вирусот, здравјето е најважно

Угостителите и организаторите на свадби денеска одржаа протест пред Владата, барајќи нови протоколи што ќе им овозможат да продолжат со организирање на прослави и...

ММА борец познат како „War Machine“ следниот месец ќе заврши на суд под обвинение за обид за убиство на неговата поранешна девојка, порно ѕвезда Кристи Мек.

Поранешната двојка која веќе беше на суд, се запозна во 2013 година.

„Се заљубив многу брзо, а во еден момент направив тетоважа на своето тело на која пишуваше „Property of War Machine“, вели Кристи Мек.

Таа во интервју за ЕСПН, истакна дека борецот после 4 месечна врска почнал да биде насилен, но бидејќи таа била заљубена ги трпела неговите напади.

„Првиот пат си помислив, добро, нема да се повтори, но за жал моментите кога тој стануваше агресивен беа се почести. Секој пат кога ќе ме удреше, тој се каеше, а наредните неколку денови после тоа беа најдобрите денови на нашите односи“, додаде таа.

Џонатан Копенхавер, кој во 2008 година законски го промени своето име во „воена машина“, наводно ги претепал неговата поранешна девојка и нејзиниот пријател. Според извештајот на полицијата, ММА борецот влегол во домот на порно ѕвездата во Лас Вегас, обвинувајќи за изневерување со Томас.

Десет минути го удирал Томас а во тие моменти порно ѕвездата успеала да дојде до телефонот и да повика полиција.

Како изгледаше после нападот, таа објави на социјалните мрежи.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Убави цифри: Koлky можете да заработите во Чвајцарија како фризер, столар, возач

Убави цифри: Колку можете да заработите во Швајцарија како фризер, столар, возач… Кантонот на Цирих неодамна објави водич за плата од кој може да се...

Мицкоски се огласи за тоа дали со сопругата имаат бугарски пасоши

Фејсбук статус на Христијан Мицкоски И јас, и мојата сопруга имаме единствено македонски пасош. И ќе продолжам да се борам за македонските национални интереси. Колку повеќе...

Поучна приказна за Човекот, Бог и празниот куфер која ќе ви го смени животот

Си поминал некој човек. Во еден момент забележал како му се приближува Бог, кој со себе носел куфер. И Бог рекол: „Сине, време е...

Спасовски до Јанушев: Нема никаков договор со Мијалков

Aпсолутно тезите што сега се покренуваат дека некој нешто договарал со некого за одреден случај, мислам дека се демантираат една по друга или се...

Сабриоски до Маричиќ: Плачевте, кукавте, навидум се боревте за нели функционалност на државата се додека не стигнавте на кожната столица

Господине Бојан Маричиќ, министер за правда, не е мое да судам, ниту тоа ќе го направам - ќе ви пресуди перцепцијата на граѓаните за...
- Advertisement -