fbpx
15 C
Skopje

ФОТО: Може да му биде ќерка, но италијанскиот милијардер има сопруга 30 години помлада од него

АКТУЕЛНО

Но, не може да ја сочува. 36 годишната манекенка Елизабета Грегорачи, сопруга на италијанскиот милијардер, некогашниот плејбој Флавио Бријаторе, на Миконос предизвикува воздишки…

Заколнатиот ерген и младата манекенка, на изненадување на многумина, се венчаа пред седум години.

Најпознатиот плејбој во Италија стана сопруг на 30 години помладата манекенка.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -