fbpx
2.8 C
Skopje

ФОТО: На 65. години се соблече во бикини – српската водителка и актерка засени и помлади девојки

АКТУЕЛНО

Кога на почетокот на осумдесеттите години позираше за “ТВ Ревија” Даница изгледаше сосема поинаку, но и тогаш можеше да се пофали со својата прекрасна линија.

Актерката Даница Максимовиќ (65) беше актуелна како дел од жирито на емисијата “Јас имам талент”, а многу е интересно да се погледне како изгледала таа пред 40 години, на почетокот на нејзината кариера.

Српската актерка и водителка Даница е бомба.

Даница во секоја прилика покажува дека годините ништо не и можат и секогаш добива комплименти за својот изглед.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -