fbpx
15 C
Skopje

ФОТО: Остава без збор – Николиќ објави фотографија без трошка шминка

АКТУЕЛНО

Пејачката Ана Николиќ веќе неколку месеци на големо го најавува своето враќање на музичката сцена, а додека се уште работи на новите песни, активно тренира и се труди да ја доведе линијата до соврженство.

Овојпат Николиќ објави фотофрагија без трошка шминка во автомобил, а фановите воодушевени од тоа дека пејачката нема комплекси.

Раста прозборе на разводот за Ана Николиќ во „Еден на Еден“

Популарните рапери Раста, Таско, Римски и Корона се гости во втората емисија од 11 сезона на шоуто 1 на 1.

Меѓу своите колеги од Србија, единствениот македонски гостин, Таско ќе прочита неколку злобни коментари за себе, а Раста меѓудругото ќе зборува и за разводот со пејачката Ана Николиќ.

Оваа недела, на Канал 5 од 18.30 не пропуштајте ја и премиерата на песната за новиот македонски принц во изведба на Жаре. Интересен момент е што хелиумот повторно се враќа во 1 на 1, а ќе Жаре ќе ги предизвика Раста и Таско да зборуваат и да пеат на хелиум.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -