fbpx
8 C
Skopje

(ФОТО) Погледнете каква убавица е сопругата на Дејан Матиќ

АКТУЕЛНО

Сопругата на Дејан Матиќ е права убавица. Убавата Јелена привлече внимание кога се појави во спотот за неговата песна Таа е моја.

Сопругата на Дејан, Јелена, го привлече вниманието на јавноста во 2013 година, кога се појави во спотот на неговата песна „Она је моја“. Дејан и Јелена се во брак од 2012 година.

На најпопуларните пејачи на народната музика многу често во медиумите им биле поставувани чудни прашања кои водителите најверојатно не се добро упатени околу нивната животна приказна.

Како на пример, еден ТВ водител го прашал Саша за неговиот брат Дејан – дали е вистина дека поради него не сака да ги оперира очите, иако знае дека после тоа ќе прогледа, што ова не е случај кај Саша. Пејачот рекол дека нема одговор за тоа.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -