fbpx
30.8 C
Skopje

(ФОТО) „Погребајте ме во ова“ – Актерката за возрасни Миа Калифа со скандалозна објава

АКТУЕЛНО

Популарната актерка за возрасни, Миа Калифа на социјалните мрежи сподели објава, која многумина остави без збор и немаа убави зборови како коментар за целата постапка.

Калифа на Инстаграм сподели фотографија од себе, како има облечено венчаница, а под истата има напишано дека сака да биде погребана така, доколку се случи крај на светот.

-Ако дојде до крај на светот пред да застанам пред олтар, ќе ве замолам да ме погребате во една од овие 12 тоалети кои ги имам во ормарот за нашата венчавка, која требада биде во јуни“, напиша Миа на Инстаграм.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -