fbpx
11.8 C
Skopje

(ФОТО) Пријовиќ со длабоко деколте провоцира како никогаш досега

АКТУЕЛНО

Алксандра Пријовиќ е позната по истакнување на сексапилот, а сега изгледа дека отиче чекор понатаму и на следбениците им покажа доста храбро провокативно издание.

Фолк пејачката, која пред два месеци го изговори судбоносното „да“ на избраникот Филип Живојионовиќ, покажа фотографија на која во прв план е нејзиното деколте.

Пејачката Александра Пријовиќ само два месеци откако стапи во брак објави дека со својот сопруг Филип го очекуваат нивното прво бебе.

Додека медиумите шпекулираат дека пејачката е во третиот месец од бременоста, таа мудро си молчи.

Но, откако Пријовиќ објави фотографија на својот Инстаграм профил прикривајќи го стомакот фановите ја преплавија со позитивни коментари, но и некои загрижувачки поради тоа што таа седи на земја.

-Бремена си уште поубава, се дел од многуте коментари, погледнете.

-Живот, напиша таа во описот на фотографијата, покажувајќи колку и значи саканиот, но веруваме дека следбениците и обожавателите од посилниот пол не баш обрнаа внимание на напишаното, туку приложеното.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -