fbpx
9.8 C
Skopje

ФОТО: Рада Манојловиќ ги заборави гаќичките дома, носеше кратко фустенче и за момент се наведна, глетката е незаборавна

АКТУЕЛНО

Српската пејачка Рада Манојловиќ ги израдува своите фанови со својата постапка, при гостување во една емисија. Таа носеше кратко фустанче, кое ги излуди фановите.

Сепак, моментот на кулминација се случи кога таа несвесно се наведна, при што можеше да се забележи и дека воопшто не носи гаќички, па набрзо на социјалните мрежи се појавија фотографии, на кои се пишуваше дека истите ги заборавила дома.

Пејачката веќе е главна тема во соседните медиуми. Во продолжение погледнете фотографиите за кои зборува цел Балкан.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -