fbpx
18.7 C
Skopje

(ФОТО) Сеад Кочан зад решетки!

АКТУЕЛНО

Првоосомничениот во случајот „Труст“ што го отвори СЈО, Сеад Кочан, кој пред да му биде одреден притвор, замина на службен пат, вчера е виден зад решетките на поставената ограда пред еден од влезовите на “Телеком арена” каде се одигра натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед

Фото Арена

 

Фото Кочан

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -