fbpx
23.8 C
Skopje

ФОТО: Северина со оваа фотографија го сруши Инстаграм – сите ја прашуваат дали ова е нејзината сестра близначка

АКТУЕЛНО

На денешен ден 1995 година, пеев на изборот за Мис на хрватска на кој победи засекогаш најубавата Аница Ковач.. Како е добро да ја видам повторно.

Ова го напиша Северина во описот на фотографијата со Аница која ја објави, а фановите веднаш забележаа дека пејачката и некогашната мисица се доста слични.

Дел од коментарите се дека се како близначки.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -