fbpx
14 C
Skopje

(ФОТО) Слаткар ја сподели најубавата вест – за среќен почеток на 2020

АКТУЕЛНО

Популарниот артист Марко Маринкович или на сите добро познат како Слаткар, сподели одлична вест за влезот во новата 2020 година.

Тој сподели фотографија од неговата сопруга, поранешната Мис на Македонија, Сања Николиќ, која воедно е и неговата менаџерка и соработничка. Во описот на фотографијата, е она што ги израдува сите.

-Ќе станам татко. 2020 година ќе биде мојата најсреќна година. Ви ги посакувам моите убавини. Среќна нова година,-напиша Слаткар.

Објавата за краток период собра огромен број на коментари и честитки до двајцата, кои во новата година ќе добијат принова.

I’m gonna be a daddy 😁2020 ke bide mojata najsrekna godina 😍 Vi gi posakuvam moite ubavini ❤️Happy New Year 🎆

Posted by Slatkaristika on Tuesday, December 31, 2019

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -