fbpx
3 C
Skopje

Фото: Српскиот пејач заврши во полиција за измама на 4 жени

АКТУЕЛНО

Непознато лице користејќи лажен идентитет на српскиот фолкер Ацо Пејовиќ, заведувало девојки и им земало пари.

Поради ова српскиот пејач завршил во полиција за измама, но набрзо се открило дека се работи за лажен профил.

Пејачот сам ја алармирал полицијата за настанот откако стигнале поплаки до него, а измамниците на девојките им велеле дека ќе се разведат, им велеле дека им требаат пари и потоа ги оставале.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -