fbpx
15 C
Skopje

ФОТО: „Тој ми е сопруг не ми е татко” – неа разликата во годините не и пречи

АКТУЕЛНО

Студентката, 25 годишната Кортни неодамна се омажи за 59 годишниот Ван Торнтон и со стана „баба“ на своите три внучиња- Садие (14), Џуд (19) и Пруденс (2).

Иако многу луѓе тврдат дека таа со Ван е само поради пари, Кортни признава дека поголем проблем се другите жени.

-Бевме во супермаркет и самохрана мајка почна да ми дофрла затоа мислеше дека е слатко што Ван се дружи толку со својата ќерка, објаснува таа.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -