fbpx
6 C
Skopje

Браво за идејата – и вие ќе се насмеете на менувачот во автомобилот на Хрват

АКТУЕЛНО

Досетливоста на еден возач од Далмација насмеа многумина на интернет.

Фотографијата станала хит после доаѓањето на технички преглед во Сплит.

„Оскар за иновација“, е само еден од коментарите под фотографијата.

Како што можете да видите, возачот на менувачот од автомобилот монтирал дел од славина.

Mjenjač marke "Špina"

Posted by Dnevna doza prosječnog Dalmatinca on Sunday, October 27, 2019

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -