fbpx
6.8 C
Skopje

ФОТО: Вака изгледа сопругата на Бреговиќ за која сите велат дека ја изневерува

АКТУЕЛНО

Музичарот Горан Бреговиќ со убавата Џенана Суџука со која е во брак 25 години, ретко се појавува во јавноста. Извесно време кружат гласови дека ја изневерува, а за неговите афери сите зборуваат дека се јавни.

Горан и Џенана имаат три деца, Ема, Лулу и Уна, а веќе со години кружат озборувања дека бил неверен на својата сопруга а бил актер на бројни афери.

На сите тие озборувања сопругата ги надминала. Му подарила три деца. За наводните приказни Бреговиќ никогаш не реагирал, но затоа и тоа како ја фали својата поубава половинаво медиумите.

Кога станува збор за убавината на неговата сопруга, таа е неоспорна. Џенана сепак на шега, вели сосема поинаку. “Ма каква убавица. Јас сум старица. Но можете да ме прашате како се чуствувам како мајка чија ќерка е уметник”, рекла Џенана.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -