fbpx
26.8 C
Skopje

ФОТО: Венчаницата која предизвика лавина коментари на интернет – што мислите вие?

АКТУЕЛНО

Правилото – за вкусови не се дискутира е на есто, но оваа венчаница предизвика многу коментари и некои од нив се дека е навистина грда, бизарна и дека жените кои ја носат изгледаат евтино.

Многумина пак ја пофалија, сметаат дека е оргинална и прекрасна и веруваат дека во иднина многу невести ќе се осмелат истата да ја носат на најбитниот ден од својот живот.

За оваа единствена венчаница некои велат дека треба да се продава со предупредувањето: „Не е за луѓе со слабо срце!“.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -