fbpx
14.8 C
Skopje

ФОТО: ВМРО-ДПМНЕ ОК КУМАНОВО „ЗАПЛАКА“ ЗА ОБЕЛЕЖЈЕТО НА ДИКТАТОРОТ ТИТО

АКТУЕЛНО

Човекот кој го напишал ова или ја има погрешено партијата или е кадар на поранешните коалициони партнери на ВМРО-ДПМНЕ од „Титови леви сили“. Друго објаснување нема.

 

ФОТО

Извор: Трибуна.мк

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -