fbpx
2.8 C
Skopje

ФОТО: Внуката на премиерот Заев заедно со Душко уживаат на Бали

АКТУЕЛНО

Внуката од братот на премиерот Зоран Заев, Ева Заева и синот на бизнисменот Ванчо Чифлиганец, Душко Чифлиганец, кои се во врска, се заедно на одмор во Бали. Тие спдоелија фотографии на социјалните мрежи.

Овојпат ја одбраа Индонезија, рајскиот остров на боговите, познат по кристално чистото море, белите песочни плажи, џунглите и високите вулкански планински масиви.

Ева е внука на Премиерот Зоран Заев. Веќе се остварува во улогата на моден дизајнер, а во едно интервју изјави дека покрај модата, вториот сон ѝ е поврзан со медицината.

https://www.instagram.com/p/BmbBCC_g2rL/?hl=en&taken-by=evazaeva

https://www.instagram.com/p/BmbBCC_g2rL/?hl=en&taken-by=evazaeva

Душко, дипломиран економист, е син на познатиот бизнисмен Ванчо Чифлиганец. И двајцата негуваат животен стил на кој многумина може да им позавидат.

Извор: Женски магазин

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -