fbpx
20.8 C
Skopje

(ФОТО) Водителката на „Парови“ Бојана Ристивојевиќ ја покажа задницата – респект

АКТУЕЛНО

Водителката на реалното шоу “Парови”, Бојана Ристивојевиќ, често ги остава гледачите без здив со својот изглед, особено во нејзините провокативни изданија.

Оваа атрактивна русокоса најчесто ги истакнува своите атрибути, меѓу кои доминираат долгите нозе и совршената линија. Овој пат, водителката фотографирана во бикини покажа уште нешто. Во едно од нејзините највозбудливи изданија Бојана покажа дека покрај останатото, располага и со задница за респект.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -