fbpx
14.8 C
Skopje

(ФОТО) Жаре „Еден на еден“ објави непристојна фотка со Весна Бејби

АКТУЕЛНО

Жаре “Еден на еден” во последниве години изгради своевиден бренд на Македонскиот медиумски простор. Неговата емисија е една од најгледаните секоја сезона.

Жаре успева во својата емисија да ги донесе најголемите Македонски и балкански естрадни ѕвезди. Особено се коментирани неговите пародии на Македонските политичари.

Пред некој ден Весна Петрушевска, актерката, беше гостинка во емисијата на Жаре „Еден на еден“. Бидејќи одамна се познаваат за да ја загреат атмосферата глумеа „лудило“ па се фатија на шега и за задник.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -