fbpx
-5 C
Skopje

Ги покажала градите, а потоа и големиот задник: КИМ СОСЕМА ГОЛА прошетала низ плажа

АКТУЕЛНО

Заев: Југославија не подели, ако Гоце Делчев го немаше, мораше да го измислиме за да нѐ обедини

Треба да создадеме позитивна атмосфера за младите да го користат ова минато како отскочна даска за подобра иднина во наредниот период. Бугарија не е...

Николовски на онлајн состанок со градоначалниците:Нашата мисија е постојано да им служиме на граѓаните и од тоа отстапка нема

Генералниот секретар на СДСМ и вицепремиер за борба против корупција Љупчо Николовски вечерва одржа одржа онлајн состанок, редовна координација со градоначалниците од редовите на...

Исходот од резултатите за Ковид-19 изминатите 24 часа: 3349 лица биле тестирани, позитивни се 1288

Во последните 24 часа се направени 3349 тестирања, а регистрирани се 1288 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 570, Куманово 57, Дебар 8, Штип...

Замина еден од најдобрите: Фудбалскиот свет е во шok – почиnа фудбалерот Диего Марадона

Аргентинските и светските медиуми објавија дека денеска во својот дом почиna еден од најдобрите фудбалери на сите времиња, Диего Армандо Марадона. Си-Ен-Ен Бразил и „Кларин“...

Ким уште еднаш, по којзнае кој пат, се соблекла и ги покажала своите раскошни облини.

Ким Кардашијан накратко одморила од родителските обврски и целосно гола прошетала на плажа за да сними еден моден едиторијал.

Снимањето се одвивало на плажа во Малибу, а Ким покажала баш сè. Секако, не и било прв пат.

ФОТО

Најславната ријалити ѕвезда имала проѕирна тоалета под која јасно се гледале нејзините голи гради…вклучувајќи ги и брадавиците.

ФОТО

А кога се свртела, мажите уживале во нејзиниот веќе препознатлив огромен задник.

Ким цело време била боса, со мокра коса одела по песокот, а засега е непознато за какво снимање станувало збор.

Инаку, најславната од семејството “Кардашијан”, која неодамна по трет пат станала мајка, на ќерката Чикаго, која на свет била донесена од сурогат мајка, така гола шетала во јавност, а едниственото нешто што ја “чувало” да не се открие целосно била мократа ткаенина.

Tocka.com.mk

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Заев: Југославија не подели, ако Гоце Делчев го немаше, мораше да го измислиме за да нѐ обедини

Треба да создадеме позитивна атмосфера за младите да го користат ова минато како отскочна даска за подобра иднина во наредниот период. Бугарија не е...

Ковачевски: Не ни треба еуфорија и национализам, ни треба решение со Бугарија

Без да можам да алудирам на самото интервју на Зоран Заев и на реакциите кои следувале после тоа, мислам дека Договорот со Бугарија е...

Јоци: Разликата меѓу комуњари и вмројни е следна

Разликата меѓу ,,комуњари" и вмројни, е што на овие ,,нашиве" не им даваме да дишат и ќе ги шетаме по гаќи ако треба и...

Богојески го нарече Миленко “козарот”? Упати прашања и до бугарската министерка Захариева

Дали утре на антибугарашкиот и антизајков митинг, организиран од мицињата, конечно ќе го видиме и Бугарскиот Конзул во Македонија?!? Бојко Борисов и пресветла госпожа...

Со кого била Цеца пред да биде со Арkан

Поранешното момче на Цеца со кое била пред Аркан, прозборе за се што тие поминале заедно. За српскиот Течеграф тој вели дека таа три...
- Advertisement -