fbpx
8 C
Skopje

Го блокираше сообраќајот: девојка ги фрла личните работи на момчето преку прозор (ФОТО)

АКТУЕЛНО

На друштвените мрежи се појави фотографија од Загорска улица во Хрватска.

Жена ги фрла личните работи во 7 наутро среде улица. Летаат столчиња, маси, шишиња, теписони, патики, книги и останато.

Поради расфрланите работи, на улицата сообраќајот е блокиран, а не успеаваат да поминат ни автобусите.

На друштвените мрежи се појавија фотографии од инцидентот.

„Загорска е затворена. Девојка фрла работи од своето момче преку прозор“, пишуваат корисниците на друштвените мрежи.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -