fbpx
19 C
Skopje

Го изневерував сопругот со неговиот најдобар пријател, но добив повик кој потполно ме уништи

АКТУЕЛНО

Брзал да се вakцинира, 88 годишник возел 191 км на час

Француската полиција се изненадила кога запрела 88 годишен маж кој управувал со автомобил, а возел 191 км/ч. Ограничувањето на патот по кој возел е 110...

Јавете се на овие броеви ако сте во странство и имате прашања за пописот

На сајтот на Министерството за надворешни работи се објавени телефонски броеви што ќе функционираат 24 часа и ќе бидат достапни за граѓаните за информации...

Стојанчe Ангелов со коментар за вчерашнитe протести во Скопје: Монструм и помирување не одат заедно

Стојанче Ангелов утрово се огласи на фејсбук по повод вчерашните протести во Скопје и напиша: МОНСТРУМ И ПОМИРУВАЊЕ НЕ ОДАТ ЗАЕДНО Скандирањето “УЧК“, “Етничка Албанија”, мавтањето...

Јоци: Каде е бранковото крило кое три години тртља по кафани?

И каде е ,,бранковото крило" кое три години тртља по кафани? Лешпери. Бар еден да се пријавеше за ,,уметнички дојам". Не, вие не сакате силно...

Изневерувањето е се почесто во „модерните“ бракови. Некои луѓе ќе речат дека тоа е така бидејќи моногамијата не е за човекот, но кога ќе искусат од својот лек од другата страна….

Приказната на една жена, која го изневерувала својот сопруг и тоа со неговиот најдобар пријател е доказ за тоа

„Не ме прашувајте што точно правевме, бидејќи сето тоа излезе од контрола.

Ниту на 15ти јули не беше многу поинаква средбата. Го испратив мојот сопруг на работа, и јас отидов во мотелот да се сретнам со неговиот најдобар пријател. Се гледавме веќе шест месеци, но страста не запре. Се ме привлекуваше кај него. Дали поради тоа што беше забранета љубов или поради тоа што не беше во ред, не знам.

Знаев што луѓето ќе мислат за мене ако се дознаеше, но додека тој насилно ми ја соблекуваше долната облека, го подигнуваше фустанот нагоре и спојувањето на креветот на моето тело со неговото, многу се возбудував.

Со часови имавме див секс, а потоа мојот телефон заѕвони. Погледнав и тоа беше мојот сопруг. Ништо не можеше да ме подготви за тоа што го слушав.

Мојот љубовник застана на страна и само ја слушаше мојата страна на разговорот. “Здраво, баш ми е мило што ми зазвони … Навистина. Тоа е одлично …. Баш ми е мило што така убаво си поминуваш… Секако, тоа звучи одлично! Те сакам. Чао “

Јас бев уништена. Најдобриот пријател на маж ми ме праша што се случи, на што му одговорив дека маж ми само ми се јави да ми каже дека тој ужива во риболовот со него во моментов.“

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

НОВА ГОЛЕМА ТРАЕДИЈА ВО МAKЕДОНИЈА: ПОЧИНА МАЖ ОД СКОПЈЕ ОТКАКО ПАДНА ОД КAPПА

Во Полициската станица Кавадарци, М.Џ.(71) од Скопје вчера попладне пријавила дека нејзиниот сопруг Е.Џ.(75). Тој паднал од карпа кај село Кошани, на место викано „Дол“,...

МВР ги приведе Миленко Неделковски и Александар Пандов

МВР соопшти дека синоќа во 22.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека угостителски објект на ул.„6“ во с.Стајковци, сопственост на С.П. и А.П....

Брзал да се вakцинира, 88 годишник возел 191 км на час

Француската полиција се изненадила кога запрела 88 годишен маж кој управувал со автомобил, а возел 191 км/ч. Ограничувањето на патот по кој возел е 110...

Јавете се на овие броеви ако сте во странство и имате прашања за пописот

На сајтот на Министерството за надворешни работи се објавени телефонски броеви што ќе функционираат 24 часа и ќе бидат достапни за граѓаните за информации...

Стојанчe Ангелов со коментар за вчерашнитe протести во Скопје: Монструм и помирување не одат заедно

Стојанче Ангелов утрово се огласи на фејсбук по повод вчерашните протести во Скопје и напиша: МОНСТРУМ И ПОМИРУВАЊЕ НЕ ОДАТ ЗАЕДНО Скандирањето “УЧК“, “Етничка Албанија”, мавтањето...
- Advertisement -