fbpx
20.8 C
Skopje

Го изневерував сопругот со проститутки, бев лоша мајка

АКТУЕЛНО

Британската пејачка Лили Ален, која е позната по својата искреност и отвореност, никогаш не ги криела деталите од својот живот, но многу непознати работи ги открива во биографијата која наскоро ќе излезе во печат.

Лили открива дека долго имала постпородилна депресија, а во тој период заминала и на турнеја.

– Изгубив секакво чувство за себе, го загубив својот идентитет. Бев лоша мајка и многу бев лоша во својата работа. Се будев среде пладне во автобусот за турнеи и бев мамурна. Го изневерував својот маж – изјави Лили која се разведе пред две години.

На Инстарам Лили подели и некои детали околу неверството.

– Спиев со проститутки додека бев на турена. Бев изгубена. Не се срамам од минатото, но не го правам тоа веќе – рече таа.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -