fbpx
29.8 C
Skopje

Го крие од јавноста: Еве како изгледа момчето на Анастасија Ражнатовиќ (фото)

АКТУЕЛНО

Спотот на Анастасија Ражнатовиќ за песната „Савршен пар“ е еден од најгледаните на Јутјуб, а младата пејачка може со гордост да се пофали дека нејзината нумера е помеѓу најслушаните во регионот.

Називот на песната доволно зборува дека Анастасија среќата ја пронашла во љубовта покрај Ѓорѓе Куљиќ со кој веќе извесен период е во љубов. Ѓорѓе Куљиќ, е згодно момче кое потекнува од угледно семејство.

-Мојот љубовен живот и тоа како беше под лупата на јавноста сив години и тоа беше претерано. Мислам дека тоа треба да остане приватен дел од мојот живот затоа што не сакам на тој начин да се експонирам. Не го кријам, туку не сме од оние кои сакаат јавно да се експонираат“, кажала Анастасија.

Posted by Djordje Kuljic on Thursday, May 28, 2015

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -