fbpx
17.8 C
Skopje

Го запали инстаграм- Ноне во бикини ужива на плажа

АКТУЕЛНО

Многу од македонските јавни личности, ова лето нѐ почестија со фотографии од нивните уживања на плажа.

Иако Ноне веќе долго време не е дел од македонската јавна сцена и својата кариера ја гради надвор од границите на Македонија, сепак таа нејзините македонски фанови со нетрпение очекуваат да видат што има ново кај неа.

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографии од своето уживање во плажа, а објави и фотографија во бикини со која покажа како ужива во летото.

https://www.instagram.com/p/BkSe2MbnkYK/?taken-by=nona.bonnie

https://www.instagram.com/p/BlQB6BGHj_N/?taken-by=nona.bonnie

https://www.instagram.com/p/BWx7NNsAxrx/?taken-by=nona.bonnie

https://www.instagram.com/p/BWqMMCAg3u6/?taken-by=nona.bonnie

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -