fbpx
21.8 C
Skopje

Гори зграда во Кисела Вода ВИДЕО

АКТУЕЛНО

Попладневно избувна пожар, во првите катови на станбена зграда во скопската населба Кисела Вода, на улица Христо Татарчев, пренесува Телевизија 24.

Екипите на пожарната се на терен.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -