fbpx
13.8 C
Skopje

Госпоѓата го фрли ѓубрето на улица, а моторџијата и одржа убава лекција: Ваков одговор не очекуваше! (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Една госпоѓа по завршувањето на својот оброк, кесето со остатоци од храната го фрли преку прозорецот на својот автомобил додека чекаше промена на светлото на семафорот.

Меѓутоа, тоа му упадна на око на еден совесен моторџија, кој не сакаше да остане рамнодушен.

Мотористот културно и смирено се приближи до возилото на госпоѓата, ја зеде кесата од земја, и и ја врати назад во автомобилот.

https://youtu.be/brHAwC8B6fI

По се изгледа „госпоѓата“ не била задоволна од неочекуваниот одговор кој го добила за својата постапка.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -