fbpx
3 C
Skopje

Група момци опколија девојче: Сакаа да ја нападнат, а тоа што им го направи ќе го памтат цел живот (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Шест силеџии опколија млада девојка во една улица и тргнаа жестоко да ја вознемируваат. Ситуацијата делуваше крајно безизлесно, меѓутоа таа ги изненади сите.

Иако беше бутната во ќош, девојката успеа да им се спротистави и нападне со ташна.

Меѓутоа тука не беше крајот. Девојчето сериозно разбесни, па на дело покажа како може да совлада 6 мажи.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -