fbpx
17.8 C
Skopje

Хрватската претседателка Колинда повторно во центарот на вниманието: Ја поправаше фризурата на новинарка (Видео)

АКТУЕЛНО

Хрватската претседателка Колинда Грабар Китаровиќ повторно го воодушеви регионот.

Овој пат таа ја поправила фризурата на новинарка на ХРТ.

Инаку Колинда, спремајќи се за вклучување во програма од Њујорк, забележала дека фризурата на новинарката не е во ред, па и помогнала.

Погледнете:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -