fbpx
5 C
Skopje

Каракамишева напиша статус за предлогот на ВМРО-ДПМНЕ: Доста ни е од лажови и изгубени души, време е за признати луѓе

АКТУЕЛНО

Убаво е да почне пракса на ангажирање луѓе во политиката со богати CV во својот професионален живот, луѓе докажани и признати дома и во странство, доста ни е од криминалци, рекетари, наркомани, пијандури, лажови, изгубени души, пишува универзитетската професорка Тања Каракамишева на Фејсбук.

-Државата мора да тргне напред! Со криминалциве тонеме, стои во фб статусот на професорката.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -