fbpx
2 C
Skopje

Иако е најсилен човек на светот тоа не ги спречи да го навредуваат, и сето тоа поради една причина (фото)

АКТУЕЛНО

Ѕвездата на серијата „Игра на престоли“, Тор Бјорсон деновиве се најде на мета на критики поради фотографии кои ги објави со својата девеојка.

Актерот со потекло од Исланд е во врска со вљубеничката во фитенс Келси Хенсон.

Имено тој е висок 205 сантиметри, а таа 158 сантиметри, па така таа не му е ни до раменици.

Корисниците на социјалните мрежи пишуваа дека ако сака да го бакне ќе мора да се крене на прсти или да си најде столче, а некои пак коментираа дека таа повеќе изгледа како да му е ќерка отколку девојка.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -