fbpx
20.8 C
Skopje

Има 40 години, а фановите удрија по нејзиниот изглед и ботокс: Карлеуша во одбрана на Ана дрско им возврати на сите (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Познатата пејачка Ана Николиќ вчера наполни 40 години, а по тој повод им се обрати на сите фанови преку својот Инстаграм профил.

Роденденот пејачката го прославува во Рим, а на фановите им се пофали и дека ставила малку ботокс.

-Овие денови лежев по дома и размислував што да правам. Потоа сфатив дека доволно ми е малку ботокс и неколку чаши шампањ со поглед на колосеумот или црквата Свети Петар во Рим. Некако сфатив дека тие 40 полесно ќе ги дочекам. Ова воедно е и мојот совет за сите девојки кои очајуваат како јас. Ако имате финансиска можност да одите во Рим како мене, ќе имате можеби поглед на најлуксузниот хотел во Белград, вели Николиќ во видеото до фановите.

Познатата пејачка Ана Николиќ вчера наполни 40 години, а по тој повод им се обрати на сите фанови преку својот Инстаграм профил.

Роденденот пејачката го прославува во Рим, а на фановите им се пофали и дека ставила малку ботокс.

-Овие денови лежев по дома и размислував што да правам. Потоа сфатив дека доволно ми е малку ботокс и неколку чаши шампањ со поглед на колосеумот или црквата Свети Петар во Рим. Некако сфатив дека тие 40 полесно ќе ги дочекам. Ова воедно е и мојот совет за сите девојки кои очајуваат како јас. Ако имате финансиска можност да одите во Рим како мене, ќе имате можеби поглед на најлуксузниот хотел во Белград, вели Николиќ во видеото до фановите.

ФОТО

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -