fbpx
10 C
Skopje

Исчезна млада жена во Струмица, потребна е помош од граѓаните (Фото)

АКТУЕЛНО

Млада жена е исчезната.

Последен пат е видена утрово во 9:00 часот во центарот на Струмица.

Потребна е помош од граѓаните, ако имате било какви информации јавете се не бројот 070347684.

https://www.facebook.com/andrea.andreeva.100/posts/3079726122044578

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -