fbpx
6 C
Skopje

Ја гледала фотографијата од стариот албум и забележала нешто страотно (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Анастасија Перетс (23) тврди дека кога ги разгледувала семејните фотографии од стариот албум наишла и на фотографијата на која таа има 4 години и си игра со птиците во кафезот.

На прв поглед тоа е сосема симпатична фотографија се додека не го забележите страшниот детаљ во позадината на девојчето. Друго девојче кое стои со играчка во рацете. Стои позади неа и ја гледа како си игра со птиците.

– Најпрво помислив дека станува збор за огледало или нешто слично, но што повеќе ја гледав фотографијата, се повеќе ми стануваше јасно дека е нешто друго. Почнав да викам, а соседите мислеа дека нешто ми се случило – изјавила Анастасија за “БрајтСајд”.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -