fbpx
0 C
Skopje

Јоце Панов се вери, а сега го покажа и реновираниот дом (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Јоци: Каде е бранковото крило кое три години тртља по кафани?

И каде е ,,бранковото крило" кое три години тртља по кафани? Лешпери. Бар еден да се пријавеше за ,,уметнички дојам". Не, вие не сакате силно...

Бошковски удри по Мијалков: Плови Саша

Поранешниот министер за внатрешни работи, а сегашен советник во Владата на СДСМ, Љубе Бошкоски во јавноста објави видео од неговите митинзи со порака на...

Есkaлираше ситуацијата на Бит Пазар: Демонстранти со фантомки ја нападнаа полицијата

демонстранти со фантомки со камења и други предмети ја нападнаа полицијата, по што и физички тргнаа кон нив со цел да ги повредат, пренесува...

Фајзер со лоша вест за вакцините: Можно е да има потреба од трета доза на вакцини

Извршниот директор на Фајзер, Алберт Бурла, се надева дека дополнителна, трета доза од оваа вакцина Ковид-19, може дополнително да го зајакне имунолошкиот одговор и...

Кога станува збор за домот,  уредувњето ни е посебно важно бидејќи таму поминуваме најмногу од своето време, а и е вистинско место за одмарање по работните обврски.

Македонскиот пејач Јоце Панов се погржил неговиот дом да изгледа по негов вкус, а со тоа се пофали и на социјалните мрежи.

Тој на кратките приказни на Фејсбук објави фотографија од неговата дневна соба каде што преовладува белата и црна боја и минимализмот.

Покрај домот, тој објави и фотографија од кактус со интересен опис.

„Видете колку убаво, ама никој не смее да го допре. Е такви жени сакам јас. Сите да им се восхитуваат ама никој не може да се пофали дека  ги пипнал. Жена КАКТУС, напиша Јоцо.

Инаку, Панов неодамна се сврши со Марина со која беше во врска 10 години, а свадбата е закажана за 25-ти август во познат скопски ресторан.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Јоци: Каде е бранковото крило кое три години тртља по кафани?

И каде е ,,бранковото крило" кое три години тртља по кафани? Лешпери. Бар еден да се пријавеше за ,,уметнички дојам". Не, вие не сакате силно...

Автомобил возеше во спротивна насока на скопска обиколница

Често на социјалните мрежи може да се видат видеа од дивеење со автомобили или мотори, а едно такво беше објавено и денеска. На социјалните мрежи...

Бошковски удри по Мијалков: Плови Саша

Поранешниот министер за внатрешни работи, а сегашен советник во Владата на СДСМ, Љубе Бошкоски во јавноста објави видео од неговите митинзи со порака на...

Есkaлираше ситуацијата на Бит Пазар: Демонстранти со фантомки ја нападнаа полицијата

демонстранти со фантомки со камења и други предмети ја нападнаа полицијата, по што и физички тргнаа кон нив со цел да ги повредат, пренесува...

Фајзер со лоша вест за вакцините: Можно е да има потреба од трета доза на вакцини

Извршниот директор на Фајзер, Алберт Бурла, се надева дека дополнителна, трета доза од оваа вакцина Ковид-19, може дополнително да го зајакне имунолошкиот одговор и...
- Advertisement -